Społeczna przestrzeń internetu; Wielka sieć; Galaktyka inter

wymiana towarowa, bazar, targ, targowisko, komis, aukcja - pomoc w poszukiwaniu
ODPOWIEDZ
FrancisBegbie
*****
Posty: 596
Rejestracja: sob cze 23, 2007 2:00 am

Społeczna przestrzeń internetu; Wielka sieć; Galaktyka inter

Post autor: FrancisBegbie »

Witam,
Poszukuje takich pozycji jak:

1. Społeczna przestrzeń internetu
2. Re: internet społeczne aspekty medium
3. Wielka sieć
4. Galaktyka internetu

Najlepiej uzywane, ew do pożyczenia.

Dzięki wielkie
Ritter
*****
Posty: 610
Rejestracja: pn cze 25, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ritter »

pkt. 1 - LINK

pkt. 2 - LINK

pkt. 3 - LINK

pkt. 4 - LINK

Niestety, to nowe książki a nie używane.
Stirlitz idąc przez Unter den Linden zauważył człowieka zamalowującego napis na ścianie.
Moderator - pomyślał Stirlitz.
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Ritter miało być używane ewentualnie pożyczyć a ty od razu wystawiasz rachunek opiewajacy na kwotę 109,91 zt + wysyłka :-o
Ja bym pożyczył gdybym posiadał, ale nie mam :neutral:
Ritter
*****
Posty: 610
Rejestracja: pn cze 25, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ritter »

No, z tym pożyczaniem to różnie może być, biorąc pod uwagę, że jesteśmy z całej Polski. :wink: Poza tym co najmniej dwie z tych pozycji widziałem do ściągnięcia na torrencie, a skoro są tam to pewnie i na osiołku by się znalazły. Zresztą od czego Allegro, eBay i masę innych serwerów aukcyjnych? :wink:
Stirlitz idąc przez Unter den Linden zauważył człowieka zamalowującego napis na ścianie.
Moderator - pomyślał Stirlitz.
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Ja bym rozpoczął szukanie książek od biblotek (teraz mozna przeszukiwać katalogi nawet siedząc przed komputerem) potem allegro, antykwariaty z sieci na koniec ksiegarnie internetowe (ale to ostateczność, w ubiegłym roku masę wydałem na ksiażki i na wysyłkę, w niektórych przypadkasch wysyłka równała sie cenie ksiązki).
Niekture pozycje było cieżko dostać więc ściągałem nawet z Gdańska, a teraz te wszystkie książki zalegają zapomniane na półkach.
Aktualnie stosuję wypożyczanie ksiazek z biobliotek (tych z miasta jak i tych z ościennych miast). Sknera ze mnie.
Ritter
*****
Posty: 610
Rejestracja: pn cze 25, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ritter »

Dlaczego zaraz sknera? Ja kupuję tylko książki, które uważam za użyteczne w przyszłości, jak choćby Nachmiasów, albo takie, które ktoś mi może sprezentować, bo nie są zbyt drogie. Poza tym mam jednak trochę lepiej od Ciebie, księgarń i bibliotek w Warszawie dostatek. :wink:
Stirlitz idąc przez Unter den Linden zauważył człowieka zamalowującego napis na ścianie.
Moderator - pomyślał Stirlitz.
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Ja też kupuję przede wszystkim te pozycje, które sie przydadzą kiedyś. W Warszawie wiecej ksiegarń i bibliotek piszesz - Tak, ale zauważ że na Ślasku mamy wiele miast i miasteczek przyklejonych jedno do drugiego (nie raz nie zauważysz kiedy się skończyło jedno a następne zaczęło) To też ja do Zabrza mam rzut beretem i tam często wypożyczam bo w Gliwicach za dużo studentów a oni wszystko ekspresem z bibliotek to co najlepsze wyniosą. SILESIA rozszerza liczbę dostępnych bibliotek, co prawda teren/przestrzeń też sie powieksza, ale nawet do Katowic autostardą dojedziesz w 10 minut (jak już na autostradę wjedziesz :twisted: ) Ja nie zmotoryzowany jestem, ale pociągiem/autobusem do katowic 40/60 minut jadę a z tego co wiem przejechać sprawnie i szybko przez Warszawę (np w poszukiwaniu biblioteki) to nie lada wyczyn a i powierzcznia Warszawy nie mała to co tam z Gliwic do Katowic :wink: .
Ritter
*****
Posty: 610
Rejestracja: pn cze 25, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ritter »

1. Społeczna przestrzeń internetu :!:
2. Re: internet społeczne aspekty medium
3. Wielka sieć
4. Galaktyka internetu :!:


Te dwie oznaczone znaczkiem :!: będę miał jutro. Mogę je w weekend rzucić na skaner i podesłać, zainteresowany?

A może jakieś inne tytuły z tej dziedziny też chcesz?
Stirlitz idąc przez Unter den Linden zauważył człowieka zamalowującego napis na ścianie.
Moderator - pomyślał Stirlitz.
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Ritter bijesz mnie na głowę, ja nie mam skanera :oops:
Ritter
*****
Posty: 610
Rejestracja: pn cze 25, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ritter »

Na studiach informatycznych się bardzo przydaje. Nie musisz płacić krocie za książki, które można w jedną noc zeskanować.

Ale w weekend mogę wrzucić książkę na skaner w firmie. Na pewno mi się uda znaleźć jakąś mało zajętą asystentką, która to za mnie zrobi :wink:
Stirlitz idąc przez Unter den Linden zauważył człowieka zamalowującego napis na ścianie.
Moderator - pomyślał Stirlitz.
FrancisBegbie
*****
Posty: 596
Rejestracja: sob cze 23, 2007 2:00 am

Post autor: FrancisBegbie »

Cześć,
chłopaki - ja mam aktualnie problem, mieszkam w Bieszczadach - może drogi i internet znajdę, ale z książkami (szczególnie coś z pogranicza socjologii) na prawdę jest ciężko.

Kupuję czasami na allegro - ale to krocie kosztuje, z czego czasami trafiam na pozycje, których żałuję(a z racji, iż jestem w gorącej wodzie kąpany to często biorę pierwsze bo chcę na już i... trafia mi się coś nowego z czym później mam problem - bo raz przelecę i leży a sprzedawać też nie sprzedaję).

Co do pożyczania - to racja, nigdy nic nie wiadomo - a szkoda :-)

Jeżeli mógłbyś coś rzucic byłbym wdzieczny - od pazdziernika powinno być nieco lepiej z książkami - ale też nie widzę większej poprawy...

Tym czasem...
ODPOWIEDZ