Kto na socjologie??

gdzie studiować i dlaczego socjologię, gdzie zdobyć dodatkową wiedzę socjologiczną
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
NatchniONA
**
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 17, 2007 2:00 am

Kto na socjologie??

Post autor: NatchniONA »

Jesli jest tutaj ktos, kto w pazdzierniku ma zamiar znalezc sie na UWr.. na Kosz(m)arowej niechaj sie do mnie zgłasza;)...Zaprawde powiadam wam, nie ma nic bardziej ekscytujacego jak podintegrowac sie wczesniej w wirtualnym półświatku;) hmm, i pomyslec, ze od pazdziernika wszystko w moim zyciu bedzie -socjo- ;) pozdrowienia dla wszystkich socjologicznych duszyczek na tym forum...
gosiakak
**
Posty: 27
Rejestracja: czw maja 24, 2007 2:00 am

Post autor: gosiakak »

Witaj NatchniONA !

ja jestem właśnie świeżo przyjetą studentką wrocławskiej socjologii ;) :grin:

Cieszę sie, bo w tym roku progi wzrosły( i to o jakieś 30pkt), wiec znacznie trudniej było sie dostać, --ale nam sie jakos udało ;)

Bardzo chętnie bym Cię poznała bliżej ;) w koncu spędzimy razem conajmniej 3 lata (przy "dobrych wiatrach") [-moze nawet 5] na tym samym kierunku ;) ale proponuje , zebyśmy nie zaśmiecały tego Forum i wymieniły sie numerali gg?- co ty na to?
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Na socjologia.pl jest dział PO GODZINACH, a wnim forum - o wszystkim i o niczym, tam nie trzeba sie bać o zaśmiecanie forum, wystarczy założyć temat np. integracja studentów UWr. i wszystko będzie ok. Klikajcie do woli.
Awatar użytkownika
NatchniONA
**
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 17, 2007 2:00 am

Post autor: NatchniONA »

Bardzo sie ciesze, ze ktos sie zgłosił;) moj nr gg 7379009... czekam;) pozdrawiam ... do zobaczenia zatem
Awatar użytkownika
Anka88
*
Posty: 1
Rejestracja: ndz lip 29, 2007 2:00 am

Post autor: Anka88 »

Witajcie! Ja też od października będę studiować socjologię na UWr. Już nie mogę się doczekać ;)
Awatar użytkownika
Karolka
**
Posty: 5
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 2:00 am
Lokalizacja: wrocław

Post autor: Karolka »

no to ja też się zgłoszę;) socjologowie już ruszyli;) przynajmiej Ci zaoczni do których się zaliczam;) a jaką specjalizacje macie?
ODPOWIEDZ