Komunikacja w sieci:)

forum poświęcone pracom (lic./mgr), kolejnym etapom pisania pracy, dyskusjom na ich temat, zbieraniu informacji na temat źródeł i planów pracy oraz zbieraniu i analizowaniu danych przy użyciu SPSS, EXCEL

Moderator: FrancisBegbie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
alen
*
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 16, 2012 1:00 am

Komunikacja w sieci:)

Post autor: alen »

Witam,
Piszę pracę o komunikacji w sieci, konkretniej skupiam się na przykładzie portalu Facebook. W swoim planie pracy w rozdziale 1 chce uwzględnić takie zagadnienia jak: istota i znaczenie komunikacji, komunikacja za pośrednictwem internetu, jej charakterystyka, cechy; ewolucja komunikacji aż do czasów współczesnych, wątek rzeczywistości wirtualnej oraz społeczeństwa sieciowego oraz podstawowe teorie komunikacji- i tutaj mam pewien problem, bo nie za bardzo wiem czyje teorie powinnam wykorzystać, może macie dla mnie jakieś rady (na pewno wykorzystam koncepcję dramaturgiczną Goffmana), Drugi rozdział będzie dotyczył portali społecznościowych i charakterystyki portalu Facebook. Trzeci- to moje badania.
Jeżeli macie jakieś uwagi, które mogłyby mi pomóc, zmiany jakie powinnam uwzględnić to proszę piszcie.
Pozdrawiam [/u]
ODPOWIEDZ