Przebadać socjologów

forum poświęcone pracom (lic./mgr), kolejnym etapom pisania pracy, dyskusjom na ich temat, zbieraniu informacji na temat źródeł i planów pracy oraz zbieraniu i analizowaniu danych przy użyciu SPSS, EXCEL

Moderator: FrancisBegbie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kateleon
*
Posty: 1
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 2:00 am

Przebadać socjologów

Post autor: kateleon »

Witam serdecznie,


Jestem studentką psychologii i piszę pracę magisterską dotyczącą motywacji. Moją grupą badawczą są socjologowie . Gorąco proszę o pomoc przy realizacji tego przedsięwzięcia. Kwestionariusz jest Excelem, którego wypełnienie zajmuje około 50 min, więc warto wesprzeć się filiżanką kawy:) lub podzielić je sobie na kilka dni. Chętnie z każdą badaną osobą spotkałabym się osobiście częstując kawą, ale od niedawna powiększyła mi się rodzina i mój synek nie pozwala już mi na takie przyjemności:). Oczywiście badanie jest anonimowe.

Tak więc serdecznie zachęcam do pobrania pliku ze strony http://www.pg.box.net/shared/g9ru0omiyg i odesłania go na adres katarzyna.leos@gmail.com
Awatar użytkownika
end1066
**
Posty: 12
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 2:00 am

Post autor: end1066 »

Witaj, wszystko jest chęci są, czas jest, ale nie mogę tego czytać oczy bolą i męczą się. Ewentualnie proszę o jakąś wskazówkę jak to czytasz.
8O
Awatar użytkownika
end1066
**
Posty: 12
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 2:00 am

Post autor: end1066 »

Witaj, wszystko jest chęci są, czas jest, ale nie mogę tego czytać oczy bolą i męczą się. Ewentualnie proszę o jakąś wskazówkę jak to czytasz.
8O
Jozek

Post autor: Jozek »

Socjolog mi jeden kiedy¶ dokuczy³ pijany jak na mie¶cie szed³em sobie w nocy. Nie lubiê socjologów! Strasznym m±cicielem on by³ i przemytnikiem oraz alkoholi z Rosji do polski :(
A¿ dziw mnie wzi±l, ¿e tacy s± studenci w POlsce :(
ODPOWIEDZ