Pomysł na licencjata

forum poświęcone pracom (lic./mgr), kolejnym etapom pisania pracy, dyskusjom na ich temat, zbieraniu informacji na temat źródeł i planów pracy oraz zbieraniu i analizowaniu danych przy użyciu SPSS, EXCEL

Moderator: FrancisBegbie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CzarnaZmija
**
Posty: 3
Rejestracja: sob cze 19, 2010 2:00 am

Pomysł na licencjata

Post autor: CzarnaZmija »

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Już niedługo będę pisał pracę licencjacką (socjologia) lecz kompletnie nie wiem na jaki temat pisać.
W tym roku wykonałem projekt badawczy nt relacji między kibicami lecz nie wiem, czy dalej chce pójść w tym kierunku.
To co mnie interesuje to sport, polityka (tu myślałem nad zbadaniem relacji społeczeństwo-władza) oraz religia (postrzeganie "innowierców"/ateistów w małej społeczności lokalnej).
Będę wdzięczny za każdą sugestię, podpowiedź, wskazówkę.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
CzarnaZmija
**
Posty: 3
Rejestracja: sob cze 19, 2010 2:00 am

Post autor: CzarnaZmija »

pomoże ktoś?
mac77
****
Posty: 291
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 1:00 am
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: mac77 »

Witaj,
Trochę szkoda Twojego czasu ma studiach skoro "kompletnie nie wiesz o czym pisać". Ale skoro masz już ramowe zainteresowania może coś z tego będzie ;). Wymieniłeś trzy " dyscypliny" z których statystyczny Polak ma najwięcej do powiedzenia.Z polityki masz jak najbardziej autorski i w miarę świeży temat dot. katastrofy smoleńskiej - wpływ na kulturę polityczną, brak wpływu, krótko(długofalowe) skutki - porównasz z śmiercią JP II, wyciągniesz wnioski i już :)
ODPOWIEDZ