Fundusze Europejskie

forum poświęcone pracom (lic./mgr), kolejnym etapom pisania pracy, dyskusjom na ich temat, zbieraniu informacji na temat źródeł i planów pracy oraz zbieraniu i analizowaniu danych przy użyciu SPSS, EXCEL

Moderator: FrancisBegbie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Deli_socjolog
**
Posty: 5
Rejestracja: śr lis 26, 2008 1:00 am

Fundusze Europejskie

Post autor: Deli_socjolog »

Witam,
Poszukuję pozycji książkowych, w których znajdę informacje na temat funduszy europejskich. Interesują mnie informacje typu: czym są fundusze,
powstanie i ewaluacja funduszy, troszkę o historii funduszy, cele funduszy, zasady działania, budżet polityki strukturalnej, rodzaje funduszy i charakterystyka poszczególnych funduszy. Jeżeli ktoś zna jakieś tytuły, które zawierają powyższe informację, które mogłyby mi pomóc, proszę o pomoc.
mac77
****
Posty: 291
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 1:00 am
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: mac77 »

a jakie pozycje wyrzucił google?
Pytam bo nie chciałby się powtarzać
awariant
***
Posty: 131
Rejestracja: pn wrz 15, 2008 2:00 am
Lokalizacja: Głowno

Post autor: awariant »

znam 2 bardzo dobre tytuły jednak w zamian powiedz mi jaki kierunek kończysz? i gdzie ? Pozdrawiam :arrow:

:arrow: Anny Szymańskiej. Fundusze Europejskie 2007-2013
:arrow: Anny Szymańskiej. Fundusze Europejskie dla mieszkańców obszarów wiejskich
Bunt wynika z tego, że nie znasz życia. Buntujesz się przeciwko temu, co zauważasz i czego nie potrafisz zrozumieć. Kiedy zaczynasz Wszystko rozumieć, mówisz:Aha! i masz siedemdziesiąt lat.
ODPOWIEDZ