UE?

Czyli nauka badająca funkcjonowanie i zmiany społeczeństwa (subdyscypliny i specjalizacje)

Moderator: FrancisBegbie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ann22
**
Posty: 11
Rejestracja: czw mar 29, 2012 2:00 am

UE?

Post autor: ann22 »

Witam

Chciałabym sie dowiedzieć jakie macie zdanie o Uniwersytecie Ekonomicznym w Kato? czy macie/mieliście z tą uczelnią juz do czynienia?:)
poniważ ja sie tam wybieram na studia II stopnia i chcialabym sie wstępnie przygotować.. i moze sie dowiem:)

Pozdrawiam:))
FrancisBegbie
*****
Posty: 596
Rejestracja: sob cze 23, 2007 2:00 am

Post autor: FrancisBegbie »

Czy to właściwie ma znaczenie? Poziom zapewne nie odbiega znacząco od innych uczelni, nie wiele więcej wyciągniesz z tej czy innej uczelni - wszystko zależy i tak od Ciebie... pracodawca i tak nie zwróci na uczelnię szczególnej uwagi bo korzystniejsze z jego punktu widzenia będzie zdobyte doświadczenie.
przemyslawzajac
**
Posty: 20
Rejestracja: ndz cze 17, 2012 2:00 am

Post autor: przemyslawzajac »

Całkowicie zgadzam się z kolegą przede mną.

Pracodawcy zawsze zwracają uwagę na doświadczenie. Uczelnia jest sprawą drugorzędną.
<div>Przemysław A.P. Zając</div>
Awatar użytkownika
mc
****
Posty: 228
Rejestracja: pn paź 05, 2009 2:00 am
Kontakt:

Post autor: mc »

zawsze 8O
przemyslawzajac
**
Posty: 20
Rejestracja: ndz cze 17, 2012 2:00 am

Post autor: przemyslawzajac »

Wiem... mnie to też trudno było przyjąć :-) Jak zaczynałem szukać pracy kilka lat temu (tej pierwszej pracy) wierzyłem, że będzie się zwracać uwagę na wykształcenie, zainteresowania, moją osobowość i takie tam "dyrdymały". Dopiero doświadczenie daje możliwość otrzymania takiej pracy na jaką zasługujemy.
<div>Przemysław A.P. Zając</div>
Awatar użytkownika
mc
****
Posty: 228
Rejestracja: pn paź 05, 2009 2:00 am
Kontakt:

Post autor: mc »

Nie zawsze, bo inaczej nikt nie dostałby pierwszej pracy. Poza tym wiele młodych osób idzie na staże czy praktyki. Oczywiście, doświadczenie ma bardzo duże znaczenie, niemniej jednak ludzie zaczynają pracę i przechodzą przez tzw. ścieżkę kariery. Nie dogmatyzuj tego tak :wink:
przemyslawzajac
**
Posty: 20
Rejestracja: ndz cze 17, 2012 2:00 am

Post autor: przemyslawzajac »

Kiedy właśnie jakiś czas temu przeprowadziłem wśród znajomych ankietę (101 sztuk). Wyszło właśnie, że prawie zawsze DOŚWIADCZENIE jest brane pod uwagę. Około 78%.
<div>Przemysław A.P. Zając</div>
ODPOWIEDZ