obrona?

Czyli nauka badająca funkcjonowanie i zmiany społeczeństwa (subdyscypliny i specjalizacje)

Moderator: FrancisBegbie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ann22
**
Posty: 11
Rejestracja: czw mar 29, 2012 2:00 am

obrona?

Post autor: ann22 »

Sluchajcie.. mam pytanie dotyczące obrony pracy lic.
mianowicie, czy miał ktos pracę dotyczącą miasta, młodzieży tzn no mój temat tp 'mlodzież o przyszłości swojej i swojego miasta" i dążę do tego, czy sie ktoś orientuje jakie pytania mogą paść na obronie?

tzn pytam czy moze miał ktoś taką sytuacje.. zebym się mogła przygotować:)
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

najczęściej pytania z pracy dyktowane są spisem jej treści :cool: są oczywiście wyjątki :twisted:
przemyslawzajac
**
Posty: 20
Rejestracja: ndz cze 17, 2012 2:00 am

Post autor: przemyslawzajac »

Jeśli mogę, proponowałbym Ci przygotować się z zakresu nie tylko ograniczającym treść Twojej pracy. Takie tematy jak np.: Sztuka uliczna, graffiti, restrukturyzacja miast (tu warto przygotować kilka przykładów restrukturyzacji) nawet tych miast, które w chwili obecnej goszczą gości na EURO: Poznań - świetny przykład udanej restrukturyzacji, Wrocław - miasto nad rzeką - studenci Wrocławscy. Warto też zahaczyć o projekty miast np. Bargesa. Ja pytałbym np. o blokowiskach, problemach młodzieży zamieszkującej super jednostki - szkoły, przedszkola w okolicy.

Może ktoś jeszcze ma coś to powiedzenia?
<div>Przemysław A.P. Zając</div>
Awatar użytkownika
ann22
**
Posty: 11
Rejestracja: czw mar 29, 2012 2:00 am

Post autor: ann22 »

dziękuje najmocniej
na pewno zwrócę na to uwagę.. ;)
ale sie zastanawiałam właśnie jakie pytania mogłabym dostać.. co prawda umówiłam sie z promotorem że mam swoje przygotować i myślę nad nimi. ale chciałam sie jeszcze upewnić :)
także dzięki Wam bardzo za odzew :)
przemyslawzajac
**
Posty: 20
Rejestracja: ndz cze 17, 2012 2:00 am

Post autor: przemyslawzajac »

Ann2, daj znać jak poszło. :-)
<div>Przemysław A.P. Zając</div>
Awatar użytkownika
ann22
**
Posty: 11
Rejestracja: czw mar 29, 2012 2:00 am

Post autor: ann22 »

dam dam.. zobaczymy czy zawitam tu jako świeży licencjat;D
także 5 lipca 3mać kciuki:P
Awatar użytkownika
ann22
**
Posty: 11
Rejestracja: czw mar 29, 2012 2:00 am

Post autor: ann22 »

także dołącza do Was świeżo upieczony licencjonowany socjolog;) a raczej, socjolożka;P
ODPOWIEDZ