Witam serdecznie :)

miejsce gdzie się przywitasz, poznasz innych użytkowników i regulamin forum.

Moderator: EnOKa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
agnieszka0113
**
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 30, 2007 2:00 am

Witam serdecznie :)

Post autor: agnieszka0113 »

Witam serdecznie, mam na imię Agnieszka i mieszkam w okolicy trójmiasta :) W tym roku miałam maturę i zastanawiam się co dalej. Wydaje mi się, że socjologia to dość ciekawy kierunek i być może chciałabym go studiować. Czy ktoś może powiedzieć mi coś więcej na temat tego kierunku, jakie są perspektywy pracy i jaki kierunek studiów uzupełniających mgr można zacząć po ukończeniu socjologii, chodzi mi dokładnie o to czy może to być coś innego niż socjologia, a jeżeli tak to co dokładnie. Pozdrawiam wszytkich i dziękuję za wszelkie informację. :wink:
EnOKa
****
Posty: 287
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:00 am
Lokalizacja: ok/Poznania

Post autor: EnOKa »

Siemanderos!!! :grin:
Awatar użytkownika
malec
****
Posty: 162
Rejestracja: wt lut 20, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: malec »

Czesc, jestem Marcin i witam cie na naszym forum :-)

Co do kierunku. Lubisz czytac? Jezeli nie to sie zastanow, bo tekstow do czytania masa ;-), studia sa ciekawe bardzo, przynajmniej dla mnie, mozna sie wiele ciekawych rzeczy nauczyc i troche inaczej spojrzec na to co sie dookola nas dzieje. Po ukonczeniu socjologi mozesz studiowac prawie kazdy kierunek na uzupelniajacych magisterskich, tylko bedziesz musiala zdawac egzaminy z roznic programowych, moze to byc kulturoznawstwo, pedagogika itp itd...

Jezeli masz wiecej pytan to zapraszam do dzialu "co i gdzie studiowac", zrob maly przeglad watkow bo mozliwe ze na niektore z twoich pytan padla juz odpowiedz

Pozdrawiam i zachecam do czestego odwiedzania forum
Awatar użytkownika
agnieszka0113
**
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 30, 2007 2:00 am

Dziękuję :)

Post autor: agnieszka0113 »

Witam jeszcze raz i dziękuję Ci za wyczerpującą odpowiedź. Tak lubię czytać :) Nauka o społeczeństwie wydaje mi sie naprawdę bardzo interesująca, tym bardziej, jeżeli później mogą kontynuować mgr z pedagogikii. :) Pozdrawiam ;]
ODPOWIEDZ