socjologia trudnosci

gdzie studiować i dlaczego socjologię, gdzie zdobyć dodatkową wiedzę socjologiczną
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aneczka
*
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 19, 2008 1:00 am

socjologia trudnosci

Post autor: Aneczka »

czy socjologia to trudny kierunek?czy raczej nauka na pamiec teorii?nie jestem dobra z matmy dlatego sie pytam czy sa jakies scisle przedmioty
dzieki
Ritter
*****
Posty: 610
Rejestracja: pn cze 25, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ritter »

Statystyka.

Większość przedmiotów można "zakuć" tylko nie wiem po co. :wink:
Stirlitz idąc przez Unter den Linden zauważył człowieka zamalowującego napis na ścianie.
Moderator - pomyślał Stirlitz.
EnOKa
****
Posty: 287
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:00 am
Lokalizacja: ok/Poznania

Post autor: EnOKa »

RITTER, nie bądź taki dobroduszny :wink: Zapomniałeś jeszcze o logice - na tym przedmiocie są też "ciekawe" zadanka :???:
Ritter
*****
Posty: 610
Rejestracja: pn cze 25, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ritter »

E, przeca logika humanistyczna to prosta rzecz, co innego logika na funktorach. :razz:
Stirlitz idąc przez Unter den Linden zauważył człowieka zamalowującego napis na ścianie.
Moderator - pomyślał Stirlitz.
Socjopatka
****
Posty: 160
Rejestracja: ndz wrz 16, 2007 2:00 am

Post autor: Socjopatka »

Większość przedmiotów można "zakuć" tylko nie wiem po co.
To Ci sie udało Ritter;-)))
Osobiście tez nie wiem po co zakuwać, posune sie dalej - po co niektóre w ogóle są;-)
Mogłoby byc więcej zajęć praktycznych czy socjo-terapeutycznych.
Ale w gruncie rzeczy studia socjologiczne są jak bułka z masłem :wink:
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Jasne, im więcej masła tym bułki lepiej wchodzą :wink:
Awatar użytkownika
madzia8912
**
Posty: 3
Rejestracja: pn sty 26, 2009 1:00 am

Post autor: madzia8912 »

jak na razie niczego nie kułam, ponieważ sporo jest rzeczy na "myślenie" i na to, czy kojarzysz fakty z otaczającego Ciebie świata.
Musiałam przykuć raz, czy dwa razy, gdy wykładowca zażyczył sobie regułek na pamięć :|
Ale jak na razie nie ma nic takiego co musiałabym wykuć. Chociaż to chyba zależy, bo mnie akurat to interesuje, ale są osoby, których to nie interesuje i wtedy muszą kuć.

Pamiętajcie, że piszę okiem pierwszaka, który pewnie jeszcze niedoświadczony :P
Awatar użytkownika
Nadja
**
Posty: 18
Rejestracja: śr mar 19, 2008 1:00 am

Post autor: Nadja »

A ja skłonna jestem powiedzieć, że na socjologii pamięciówki jest bardzo dużo (mimo, iż jestem na specjalizacji socjo. stosowana). Bo nie powiecie mi chyb, że daty, nazwiska (wszelkie doktryny, szkoły, nurty, etc.) itd. można 'zrozumieć'. Filozofii i historii jest tam sporo.
Ritter
*****
Posty: 610
Rejestracja: pn cze 25, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ritter »

Nadja, na takiej specjalizacji rzeczywiście, ale ja np. jestem na mediach i komunikacji więc z historią i doktrynami pożegnałem się już bez żalu z mojej strony.
Stirlitz idąc przez Unter den Linden zauważył człowieka zamalowującego napis na ścianie.
Moderator - pomyślał Stirlitz.
ODPOWIEDZ