Zamuleni reklamami

gdzie studiować i dlaczego socjologię, gdzie zdobyć dodatkową wiedzę socjologiczną
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Remi
*
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 25, 2010 1:00 am

Zamuleni reklamami

Post autor: Remi »

Witam :)
Jestem studentką 3 roku socjologii. Właśnie zaczynam pisać prace licencjacka na temat "Wpływ reklam na kreowanie stereotypów społecznych".
Mam niestety niesmaowity problem z doborem literatury.
Będę bardzo wdzięczna za wszelkiego rodzaju sugestie.

Zastanawiam się także nad badaniem jakie przeprowadzić. W planach mam metodę jakościową.
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

Twój temat znalazłam w internecie napisany przez dwie panie z Częstochowy http://www.eid.edu.pl/archiwum/2001,99/ ... ,1128.html . W tekście przytaczani są autorzy i ich publikacje, więc to na pewno dobra bibliografia.
A w ogóle oddziaływanie reklamy to najczęstszy statystycznie temat prac licencjackich. Własne badanie jakościowe jak najbardziej wskazane, żeby to nie wyglądało na skończoną łatwiznę (i oby Cię nic nie podkusiło zerżnąć gotowe zwroty, bo weryfikacje tekstów z tymi zamieszczonymi w necie są bardzo proste bez programów antyplagiatowych, a może nawet celowo dostałaś coś, co się aż prosi o ściąganie :???: ).
Skończona ilość słów dotyczy tylko skończonej ilości uczuć
FrancisBegbie
*****
Posty: 596
Rejestracja: sob cze 23, 2007 2:00 am

Post autor: FrancisBegbie »

Zły dział, proszę czytać uważnie, rozglądać się po forum.
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

W istocie dział nie całkiem do takich spraw przeznaczony, ale jak wiesz, dział pomocowy niemal nie działa (w sensie - że ludzie sobie nie odpowiadają). Starczy zajrzeć pod "posty bez odpowiedzi", by zauważyć, że przoduje.
Pisanie prac do studiowania się zalicza, więc przy tak dużym zapotrzebowaniu, od czasu do czasu może być tu. Chyba wybaczysz?
Skończona ilość słów dotyczy tylko skończonej ilości uczuć
ODPOWIEDZ