Praca Lic. Prosze o pomoc

gdzie studiować i dlaczego socjologię, gdzie zdobyć dodatkową wiedzę socjologiczną
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KoDi
**
Posty: 4
Rejestracja: pn lis 02, 2009 1:00 am

Praca Lic. Prosze o pomoc

Post autor: KoDi »

Witam, własnie zabieram sie za dobór lektór do mojego temtu i bardzo prosiłbym o wskazanie jakichś pozycji bo narazie jestem w kropce.

Temat ma brzmieć mniej wiecej tak: "Uczestnictwo w internecie jako grupa społeczna studium na przykładzie (..)" i na koncu tez mam problem chciałbym opisać wyjatkowo małe grupy tak jak społeczności jednego kanału komunikatora Irc, badź jednego forum.

Jesli możecie moglibyście tez wskazać jakies lekóry z warsztatu metodologicznego.

Dzieki bardzo :)
Ritter
*****
Posty: 610
Rejestracja: pn cze 25, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ritter »

Wieczorem jak będę w domu przejrzę co ja miałem w swojej pracy. Jeśli chodzi o metodologiczne to raczej nie pomogę bo to są opracowania wewnętrzne, ale ja korzystałem również z Nachmiasów i Babbiego.
Stirlitz idąc przez Unter den Linden zauważył człowieka zamalowującego napis na ścianie.
Moderator - pomyślał Stirlitz.
Awatar użytkownika
KoDi
**
Posty: 4
Rejestracja: pn lis 02, 2009 1:00 am

Post autor: KoDi »

Byłbym bardzo wdzieczny jakbys podesłał pare pomysłow :)
Ritter
*****
Posty: 610
Rejestracja: pn cze 25, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ritter »

Castells M. "Galaktyka Internetu"
Goban - Klas T. "Media i komunikowanie masowe"
Lidermann K. "Bezpieczeństwo informatyczne"
Mąka T., Zieliński M. "Kontrola parzystości"
Miktus A. "Architektura komputerów"
Misztal M. "Analiza różnicowa"
Mrozowski M., "Między manipulacją a poznaniem człowieka w świecie mass mediów"
Nowak A., Krejtz K. "Internet z perspektywy nauk społecznych" [w:] "Społeczna przestrzeń internetu" (red.) Batorski D., Marody M., Nowak A.
Zasępa T. "Komunikacja cybernetyczna wyzwaniem dla Kościoła" [w:] Internet i nowe technologie - ku społeczeństwu przyszłości"

Mówisz i masz ;)
Stirlitz idąc przez Unter den Linden zauważył człowieka zamalowującego napis na ścianie.
Moderator - pomyślał Stirlitz.
ODPOWIEDZ