AGH kraków

gdzie studiować i dlaczego socjologię, gdzie zdobyć dodatkową wiedzę socjologiczną
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
____iS_kiErkA__
**
Posty: 2
Rejestracja: pt wrz 18, 2009 2:00 am

AGH kraków

Post autor: ____iS_kiErkA__ »

Wybieram się na studia magisterskie uzupełniające na AGH - socjologia :) Szukam informacji na temat szkoły... Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna ?? Jaki jest poziom, czy jest ciężko... ? bardzo proszę o jakieś info...
FrancisBegbie
*****
Posty: 596
Rejestracja: sob cze 23, 2007 2:00 am

Post autor: FrancisBegbie »

Masz forum AGHu to pytaj.

Poziom jest jaki jest. Przecież dla mnie może być trudny a dla Ciebie banalny. Ja osobiście wiem, że jeżeli jest egz. rozdzielony na 2 dni i są dwie różne komisje to w jednej jest lżej w innej nie.

Pytają z WTSu, HMS i chyba głównie tyle.
Awatar użytkownika
____iS_kiErkA__
**
Posty: 2
Rejestracja: pt wrz 18, 2009 2:00 am

Post autor: ____iS_kiErkA__ »

dzięki za odp, ale wydaje mi się, że nie ma egzaminu ( czyt. testu) tylko jest rozmowa !
FrancisBegbie
*****
Posty: 596
Rejestracja: sob cze 23, 2007 2:00 am

Post autor: FrancisBegbie »

a czym się to różni? tylko tyle, że nie ma ściągania i dobrze.
Awatar użytkownika
Anett
**
Posty: 5
Rejestracja: wt sie 18, 2009 2:00 am

Post autor: Anett »

Na AGH jest 60 miejsc na dzienne i 90 na zaoczne a swoich studentów i dziennych i zaocznych mają dużo więcej,wiec może być cieżko jak się jest z innej uczelni, jak już wczesniej pisałam polecam UJ zaoczny,tam dalej są wolne miejsca i 2 nabór:-) A test nawet prosty,przynajmniej dla socjologów:-)
FrancisBegbie
*****
Posty: 596
Rejestracja: sob cze 23, 2007 2:00 am

Post autor: FrancisBegbie »

Ja zrezygnowałem z socjologii po 3 latach. Jak na razie dla mnie jest za dużo zamieszania w około tego kierunku patrząc się na stale powiekszający się zakres nowo otwieranych specjalności w ogóle przestaje wierzyć, że socjologia wnosi cokolwiek istotnego.

Na UŚ - socjologia ogólna ma chyba jeszcze nabór na dzienne IIgo stopnia. Ponoć też jest ciekawa :)
ODPOWIEDZ