Konferencja "Kim są studenci socjologii?" 22.05.09

gdzie studiować i dlaczego socjologię, gdzie zdobyć dodatkową wiedzę socjologiczną
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KW
**
Posty: 3
Rejestracja: pt kwie 17, 2009 2:00 am

Konferencja "Kim są studenci socjologii?" 22.05.09

Post autor: KW »

Koło Naukowe Studentów Socjologii
Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

serdecznie zaprasza studentów socjologii z wszystkich ośrodków akademickich w Polsce do udziału w konferencji studenckiej zatytułowanej:

Kim są studenci socjologii? Nasze pasje i zainteresowania

która odbędzie się 22 maja 2009.

Swój udział można zgłaszać do końca przyszłego tygodnia.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://www.knss.uksw.edu.pl/index.php?o ... &Itemid=33
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

Nie jestem mówcą, zamykam się w jednym-trzech zdaniach wyrażających jakieś sedno, a nawet jako czytacz źle się czuję (głos mi drży), ale pewnie byłoby dobrze w czymś takim głos zabrać. Bo... zainteresowanie specyfiką (szukanie takiej specyfiki) socjologów nabiera jakichś niezdrowych kształtów. Tak ja to widzę. Mam wrażenie, że wszędzie tego pełno (choćby temat naszego własnego konkursu). Czy to mitomania czy przebiegły plan psychologów :wink: na wykazanie patologicznych deklinacji naszego kierunku nauki?
Przydałoby się odpłacić jakąś konferencyjką zmieniajacą punkt ciężkości np.: "Kim są prawnicy w Polsce? Które góre przenieśliśmy" albo: "Kim są sprzedawcy w tunelowych szczękach na dworcu Warszawa-Wschodnia? Kto nas pragnie"
Skończona ilość słów dotyczy tylko skończonej ilości uczuć
Awatar użytkownika
KW
**
Posty: 3
Rejestracja: pt kwie 17, 2009 2:00 am

Post autor: KW »

Ależ nikt przecież nie mówi, że każde wystąpienie musi trwać nie wiadomo ile czasu a każdy prelegent musi wygłosić tyle i tyle słów... ważne żeby się spotkać i razem porozmawiać o tym kim jesteśmy i ku czemu dążymy jako socjolodzy ;)
Także zachęcam do udziału :)

Pzdr,


K.
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

Pomysłodawca/czyni tematu konferencji, przypadkiem? Jakie jest sedno Twojego odczytu na niej?
Skończona ilość słów dotyczy tylko skończonej ilości uczuć
ODPOWIEDZ