Pytanie z natury zasadniczych

gdzie studiować i dlaczego socjologię, gdzie zdobyć dodatkową wiedzę socjologiczną
ODPOWIEDZ
prawdziwy_stachu
**
Posty: 23
Rejestracja: wt lis 11, 2008 1:00 am

Pytanie z natury zasadniczych

Post autor: prawdziwy_stachu »

Jak myślicie? Opłaca się studiować socjologię przez bite 5 lat? Czy nie lepiej studia uzupełniające zrobić np. z politologii albo administracji? Czekam na wasze zjawiskowe pomysły na ten temat
EnOKa
****
Posty: 287
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:00 am
Lokalizacja: ok/Poznania

Post autor: EnOKa »

Hmm, pomysł ciekawy. Jednak robiąc magisterkę (uzupełniające) np. z administracji, musiałbyś zaliczyć wiele przedmiotów - tych których nie miałeś wcześniej. Ja jestem za tym żeby studiować socjologię przez 5 lat, a później zrobić podyplomówkę z czegoś co by cię jeszcze interesowało.
prawdziwy_stachu
**
Posty: 23
Rejestracja: wt lis 11, 2008 1:00 am

Post autor: prawdziwy_stachu »

Z tego co wiem, to na uzupełniających raczej niewiele można się spodziewać nowości niż to co było na licencjacie. Taka powtórka z rozrywki. Chociaż też jestem za tym, żeby ta socjologię ciągnąc przez 5 lat, tylko ciekawią mnie wasze opinie na ten temat. pzdr
FrancisBegbie
*****
Posty: 596
Rejestracja: sob cze 23, 2007 2:00 am

Post autor: FrancisBegbie »

Zależy też czego oczekujesz?
- ofert pracy?
- praktyczności?
- rozwój własny?

Wydaje mi się, że jeżeli jesteś dobrym badaczem - tzn jeżeli się widzisz w tym i chcesz to robić to ok - ciągnij.. no i oczywiście, jeżeli chcesz dostać prace w tym zawodzie?

Jeżeli interesuje Cię rozwój własnych zainteresowań, które się w socjologię wpisują - to na sumie będziesz miał na to czas :)

Inne warianty - ciężkie są chyba do zrealizowania - oczywiście można o tym pisać i pisać i stosować różne wariancje...
FrancisBegbie
*****
Posty: 596
Rejestracja: sob cze 23, 2007 2:00 am

Post autor: FrancisBegbie »

Zależy też czego oczekujesz?
- ofert pracy?
- praktyczności?
- rozwój własny?

Wydaje mi się, że jeżeli jesteś dobrym badaczem - tzn jeżeli się widzisz w tym i chcesz to robić to ok - ciągnij.. no i oczywiście, jeżeli chcesz dostać prace w tym zawodzie?

Jeżeli interesuje Cię rozwój własnych zainteresowań, które się w socjologię wpisują - to na sumie będziesz miał na to czas :)

Inne warianty - ciężkie są chyba do zrealizowania - oczywiście można o tym pisać i pisać i stosować różne wariancje...
ODPOWIEDZ